Elo

ELO seria E

Terminale komputerowe z serii E powstały z myslą o różnorodnych zastosowaniach. Parametry urządzeń zostały dobrane w taki sposób aby uzyskać wyraźny atut cenowy i jednocześnie zapewnić podstawowe zalety wspólne dla wszystkich produktów Elo: odporną konstrukcję, funkcjonalność i estetykę.
Terminal Elo 15E1 - pierwszy model z serii E to urządzenie klasy "entry-level". Rozwiązania tego typu stosuje się wszędzie tam gdzie wymagana jest podstawowa konfiguracja sprzętowa.
Na popularność urządzeń z serii E ma niewątpliwie również duży wpływ atrakcyjna cena.

Więcej…
 

ELO 1520

W przeciwieństwie do poprzedników urządzenie to jest dostępne w dwóch wariantach mocy obliczeniowej. Wersja Standard ze względu na pasywny system chłodzenia dedykowana jest to pracy w brudnym środowisku, natomiast wersja Advanced dysponuje dużym zasobem mocy obliczeniowej. Terminale 1520 ze względu na swoją uniwersalność dedykowane są do różnorodnych zastosowań: kioski informacyjne, punkty samoobsługowe, reklama interaktywna i rozrywka multimedialna.

Więcej…
 

ELO seria B

Uniwersalne terminale komputerowe wyposażone w ekrany dotykowe. Wybór różnych jednostek obliczeniowych, dostępność dwóch rozmiarów wyświetlacza i szeroka gama akcesoriów pozwalają stosować terminale serii B w różnych miejscach instalacji. Wersja B2 (bezwiatrakowa) doskonale poradzi sobie w brudnym środowisku. Wersja B1 to uniwersalny terminal o mocy przeciętnego komputera biurowego. Wersja B3 to natomiast wydajna stacja robocza z dwurdzeniowym procesorem Intel Core 2 Duo.
Ponadto każdy model z serii B może być wyposażony w ekran 15" lub 17".

Więcej…
 

ELO seria C

Zintegrowane terminale komputerowe wyposażone w ekrany 19" lub 22" o podwyższonym standardzie wyświetlanego obrazu. Urządzenia tego typu doskonale obsługują aplikacje multimedialne, przez co najczęściej znajdują zastosowanie w rozwiązaniach nastawionych na wywołanie wrażenia u odbiorcy. Ekran dotykowy dual-touch (wer. IntelliTouch Plus) w połączeniu z mocną i zarazem estetyczną konstrukcją umożliwia montaż w różnorodnych miejscach instalacji.

Więcej…
 

ELO seria D

Modele serii D tworzone są z głównie myślą o pracy w punkcie sprzedaży. Wyposażone je w wydajne jednostki obliczeniowe i dużą liczbę portów komunikacyjnych, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w każdym systemie sprzedaży.
Nowatorska konstrukcja obudowy i możliwość wyboru jednej trzech dostępnych technologii dotykowych gwarantują sprawne działanie urządzenia w sklepie, restauracji, punkcie usługowym itd. Doskonała stylistyka świetnie komponuje się w każdym otoczeniu.

Więcej…
 

ELO seria R

Terminale serii r powstały głównie z myślą o rozwiązaniach samoobsługowych takich jak punkty informacyjne, miejsca rejestracji, kioski internetowe itd. Wyposażony jest w funkcje multimedialne i publiczne (zabezpieczenia przed niepowołanym dostępem), które są niezbędne w systemach interaktywnej reklamy audiowizualnej (Digital Signage). Dostępna jest również wersja medyczna 19MR1. (model 19R1 spełniający parametry norm medycznych UL 60601, IEC60529)

Więcej…
 


Nasi partnerzy