Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1 Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1

Systemy LRS - poznaj nowy wymiar komunikacji w gastronomii


Nie ważne jaką prowadzisz restaurację, nie ważne na jakiego rodzaju problemy natrafiasz ? oto rozwiązania, których potrzebujesz.

Softech - dystrybutor systemów przywoławczych Long Range Systems

Long Range Systems, Inc. (LRS) jest liderem rynku innowacyjnych rozwiązań bezprzewodowych i producentem bardzo popularnych na rynku amerykańskim systemów przywoławczych dla branży gastronomicznej. Softech zalicza się do grona głównych dystrybutorów LRS w Polsce.

 

Przełomowe systemy LRS

LRS umożliwią zwiększenie przychodów i przysporzą większej ilości klientów Twojej restauracji. Jeżeli widzisz związek między powolną obsługą, długim oczekiwaniem i niezadowoleniem gości a brakiem zysków, to koniecznie zapoznaj się z rewolucyjnymi możliwościami bezprzewodowych systemów przywoławczych. Produkty LRS pomagają  uporządkować i uprościć zarządzanie obsługą gości i pracą kelnerów. Pomogą Ci zwiększyć rotację stolików, zwiększą średnią wartość rachunku i zwiększą wydajność pracy kelnerów. 

Bezprzewodowe systemy przywoławcze LRS powinny być wykorzystywane wszędzie tam gdzie najważniejsza jest efektywna praca restauracji i najwyższa jakość obsługi gości. Systemy LRS mogą integrować się z oprogramowaniem do zarządzania restauracjami.

 

Poznaj bliżej produkty LRS

  1. Server Paging System ? bezprzewodowy system komunikacji dla kucharzy i kelnerów.
  2. Push for Service ? system przywoływania obsługi kelnerskiej.
  3. Key Call ? Bezprzewodowy system identyfikacji klientów przy stolikach.
  4. Guest Paging Systems ? bezprzewodowe systemy przywoływania klientów

 

Bezprzewodowy system komunikacji dla kucharzy i kelnerów - LRS Server Paging System

Server Paging System to nowoczesne bezprzewodowe rozwiązanie służące do komunikacji pomiędzy pracownikami obsługi gości i kucharzami w lokalachgastronomicznych.

Więcej...


Bezprzewodowy system przywoływania obsługi kelnerskiej - LRS Push for Service

LRS Push for Service zapewnia gościom lokali gastronomicznych możliwość szybkiego i wygodnego wezwania kelnera. Z każdego stolika w lokalu można, za pomocą przytwierdzonego do blatu stołu przywoływacza - nadajnika fal radiowych, wezwać odpowiednią osobę.

Więcej...


Uniwersalny system przywoływania obsługi - LRS Butler XP Paging System

Niezawodna komunikacja bez względu na miejsce. Zapewnienie skutecznej komunikacji jest podstawą sprawnego funkcjonowania większości restauracji i hoteli. Z uniwersalnym systemem przywoływania obsługi Butler XP dokonasz tego bez problemu.

Więcej...


System powiadamiania Klientów - LRS Guest Paging Systems

Guest Paging Systems to nowoczesne rozwiązanie służące do powiadamiania klientów o wolnym stoliku lub daniu gotowym do odbioru.

Więcej...


System identyfikacji klientów przy stolikach - LRS Key Call TX

LRS Key Call TX przeznaczony jest dla obiektów gastronomicznych, w których klient dokonuje zamówienia przy barze lub kasie a następnie samodzielnie wybiera stolik i czeka na dostarczenie zamówionego dania. 

Więcej...


 

Nasi partnerzy