ELCOM EURO-50TE MINI

ELCOM EURO-50TE MINI

899.10 PLN netto
1105.89 PLN brutto

Ergonomiczny kształt

Dzięki małym, kompaktowym gabarytom kasa ta nie wymaga dużej przestrzeni. Design łączy nowoczesność i ponadczasowość. Ergonomiczny kształt i niska masa umożliwiają trzymanie kasy w ręku.

Doskonałej jakości silikonowa klawiatura z dużymi klawiszami

Niezawodna i wytrzymała klawiatura to gwarancja bezproblemowego rozliczania się z klientem i długiej żywotności kasy. Główną zaletą jest niemożliwość przedostania się zanieczyszczeń pomiędzy klawisze. Silikonowa guma, z której wykonano duże przejrzyste klawisze, jest jednocześnie przyjemna w dotyku.

Proste i intuicyjne menu

Programowanie kasy jest bardzo proste dzięki zrozumiałemu i przejrzystemu MENU, którego obsługę można opanować w kilka minut.

Wyświetlacz klienta z dużymi cyframi

Pomimo małych rozmiarów kasa Euro-50 Mini odznacza się naprawdę dużym wyświetlaczem klienta. Cyfry prezentowane na wyświetlaczu są dostatecznie duże i dobrze widoczne.

Łatwa wymiana baterii

Mobilność, szczególnie w przypadku sprzedaży obwoźnej, zapewnia łatwo wymienialny akumulator bez potrzeby rozbierania kasy, zapewniający do 12 godzin nieprzerwanej pracy. Doładowanie akumulatora zajmuje jedynie 3 godziny.

Niezawodna termodrukarka

Drukarka termiczna (cieplna) jest szybsza, cichsza, bardziej niezawodna i tańsza niż drukarka igłowa (matrycowa). Jej żywotność jest 25-krotnie dłuższa niż drukarki igłowej, co daje około 25 milionów więcej wydrukowanych wierszy! Szybkość druku termicznego jest 4-krotnie wyższa niż w przypadku drukarek igłowych. Nie mniej istotnym czynnikiem są koszty. Termodrukarka nie wymaga stosowania kasety, która wyraźnie podraża druk igłowy, powodując dodatkowo częste awarie. Doskonałej jakości taśmy termiczne Elcom zapewniają stałość pracy na paragonach przez co najmniej 5 lat! Dodatkowo, informacja o sposobie ich przechowywania znajdują się na tylnej stronie paragonu, co równocześnie gwarantuje ich niezamienność.

Wytrzymałość na wstrząsy

Kasa Euro-50TE Mini doskonale nadaje się do stosowania w trudnych warunkach pracy, dlatego cenną cechą jest jej odporność na wstrząsy, na które może być narażona.

Wygoda systemu drop-in

Nowoczesny system drop-in charakteryzujący się prostotą i szybkością wymiany taśmy papierowej, zwiększa gotowość do pracy skracając tym samym przestoje.

Port USB do ułatwienia komunikacji z PC

Najnowsze technologie umożliwiają, aby mała przenośna kasa była stylowa, zawierała szereg najnowszych funkcji i spełniała wszystkie oczekiwania. Do standardowych szeregowych interfejsów (RS-232 i RS-485) dodano nowoczesne USB, ponieważ nowsze komputery lub notebooki często nie są już wyposażone w interfejs szeregowy. Komunikacja za pośrednictwem konektora USB uprości przyłączenie do PC i umożliwi szybkie i wygodne zaprogramowanie kasy.

Liczba pozycji towaru (PLU)2000
Liczba grup towaru (DPT)20
Liczba kasjerów10
Uprawnienia kasjerówdostęp do trybów X, Z, T, P
Liczba stawek VAT4
Liczba znaków w nazwie PLU24
Górne tekstowe logo9 wierszy
Dolne tekstowe logonie
Liczba znaków wierszu logo24
Znaki duże i małe, wyróżnione i znaki specjalnetak
Język programowaniaPL
Język na paragonachPL
Język na rozliczeniachPL
Rozliczeniadzienne, zestawienia, okresowe, PLU, DPT, kasjerów, flash, gniazdka
Tryb szkoleniowytak
Karta pamięcitak
Dziennik elektronicznytak
Wyświetlacz kasjera2x 16 znaków bez podświetlenia
Wyświetlacz klienta10-miejscowy bez podświetlenia
Klawiatura podstawowanieprogramowalna, 30 klawiszy
Klawiatura rozszerzonanie
Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.)140 x 90 x 217 mm
Ciężar0,65 kg
Średnia prędkość druku12 wierszy/s
Szerokość taśmy57 mm
Sposób wymiany taśmydrop-in
Maksymalna średnica szpulki taśmy45 mm
Druk kodów EANnie
Zasilacz (adapter)100-240 V / 12 V DC, 1 A
Akumulator2000 mAh | 7,4 V
Zużycie energiimax. 10 W
Interfejs komunikacyjny1x USB, 2x RS-232 (opcjonalnie)
Druk kodów QR na Loterii blokowtylko SK
Protokoły komunikacyjne ATOS NVIStak
Funkcja drukarki fiskalnejtak
Kolorjasny / ciemny

ZOBACZ INNE PRODUKTY