Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1 Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1

PA500

Terminal typu PDA, cieszący się ogromną popularnością na polskim rynku, dzięki swej funkcjonalności i trwałości. Występuje w dwóch wersjach, z czytnikiem laserowym lub bez czytnika. W standardzie posiada komunikację Bluetooth/WiFi/USB. Znakomicie sprawdza się podczas inwentaryzacji w wielu instytucjach lub jako elektroniczny bonownik kelnerski w restauracjach i pizzeriach.


 

PA500 firmy Unitech to jeden z najmniejszych terminali mobilnych dostępnych na rynku. Jest to PDA z dotykowym, kolorowym wyświetlaczem, zwartą, wytrzymałą obudową o eleganckim kształcie posiadający wbudowany laserowy czytnik kodów kreskowych.

Używany najczęściej w sklepach i salonach odzieżowych lub obuwniczych, w restauracjach do zbierania zamówień, oraz przy inwentaryzacji środków trwałych w biurach. Odporny na upadki, często zajmuje miejsce zwykłego palmtopa, u mobilnych handlowców oferując znacznie mniejszą awaryjność i zapewniając dłuższy cykl pracy bateryjnej. W standardzie jest wyposażony w radiową komunikację Bluetooth oraz WiFi umożliwiającą przesyłanie danych do urządzeń peryferyjnych typu drukarki i komputery.

Wszędzie tam gdzie potrzebna jest długa, nieprzerwana praca z urządzeniem warto zaopatrzyć się w specjalny dok komunikacyjno-ładujący z wbudowanym, dodatkowym slotem służącym do ładowania zapasowego akumulatora, który można szybko wymienić w razie nagłej potrzeby, bez rozbierania obudowy.

Dane techniczne:

Typ PDA
Pamięć danych (RAM) 64MB
System operacyjny

Windows Mobile 5.0

Rodzaj czytnika Laserowy
Dostępne interfejsy BT/WiFi/USB
Waga 213g
Zasilanie Akumulator 2200mAh
 

Nasi partnerzy