Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1 Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1

CPT8000

Kolektor batch'owy o niewielkich rozmiarach i lekkiej obudowie, wyposażony w czytelny wyświetlacz z możliwością regulacji podświetlenia, posiadający wbudowaną głowicę ze skanerem diodowym, klawiaturę i pamięć roboczą o pojemności 2MB.


 

CPT-8000C współpracuje z wszystkimi programami magazynowo-handlowymi, które obsługują kolektory CPT-711 i CPT-720 (praca w systemie operacyjnym Windows). CPT-8000C posiada 2MB pamięci dla danych, dzięki czemu można go stosować tam gdzie baza towarowa znacznie przekracza 15.000 rekordów. Opcjonalnie kolektor CPT-8000 dostępny jest z modemową stacją komunikacyjną. Dzięki tej opcji, możliwe jest przesyłanie zgromadzonych w kolektorze danych (z pominięciem komputera) z odległego miejsca. Funkcja ta może być wykorzystana np. przez przedstawicieli handlowych, którzy po całym dniu pracy muszą przesłać zebrane zamówienia do magazynu firmy.

Kolektor CPT 8000C firmy CipherLab charakteryzuje się niespotykanie małymi gabarytami, a także niedużą wagą (zbliżone wartościami do telefonu komórkowego). Urządzenie zostało wyposażone w diodowy czytnik kodów kreskowych nowszej generacji, dzięki czemu przy niższej cenie kolektor świetnie daje sobie radę z odczytem kodów, których droższe czytniki nie są w stanie odczytać.Wyraźny, podświetlany, graficzny wyświetlacz oraz ergonomiczna, (także podświetlana) klawiatura (tworzona na wzór klawiatur stosowanych w telefonach komórkowych) to kolejne atuty tego urządzenia.

Dane techniczne:

Typ Batch
Pamięć danych (RAM) 2MB
System operacyjny DOS
Rodzaj czytnika Diodowy
Dostępne interfejsy RS232
Waga 130g
Zasilanie Akumulatory lub baterie AAA
 

Nasi partnerzy