CipherLab

CPT8200

Niewielki kolektor batch'owy z dużym wyświetlaczem LCD, wygodną klawiaturą i pamięcią roboczą 4MB lub 8MB. Posiada wbudowany skaner laserowy lub imager (opcja), pojemny akumulator główny 1200mAh i baterię podtrzymującą pamięć z danymi przez 25dni. Współpracuje z PCMarket, SmallBusiness i wieloma innymi programami handlowo-magazynowymi.


Więcej…
 

CPT8000

Kolektor batch'owy o niewielkich rozmiarach i lekkiej obudowie, wyposażony w czytelny wyświetlacz z możliwością regulacji podświetlenia, posiadający wbudowaną głowicę ze skanerem diodowym, klawiaturę i pamięć roboczą o pojemności 2MB.


Więcej…
 

CPT8001L

Kolektor batch'owy o niewielkich rozmiarach oraz małej wadze. Wyposażony w czytelny wyświetlacz z możliwością regulacji podświetlenia, posiadający wbudowaną głowicę ze skanerem laserowym, klawiaturę i pamięć roboczą o pojemności 2MB.


Więcej…
 

CPT8300

Kolektor batch'owy ze skanerem laserowym i wewnętrzną pamięcią 10MB. Model ten spełnia surowe normy odpornościowe stosowane w przemyśle (IP65) dzięki czemu nadaje się do pracy w nieogrzewanych magazynach i na rampach rozładunkowych.


Więcej…
 


Nasi partnerzy