Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1 Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1

K10


Pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym! Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy.

 

 

Warte podkreślenia

  1. solidna obudowa - wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne
  2. dotykowa klawiatura - prosta obsługa, intuicyjne rozwiązania znane z telefonów komórkowych, obsługa nawet w zimowych rękawicach
  3. wyposażona w kolorową smycz - łatwa do przenoszenia
  4. przyjemna w dotyku, antypoślizgowa obudowa ułatwiająca trzymanie w ręku i stabilną pracę na ladzie (możliwość zamontowania do podłoża)
  5. elektroniczna kopia paragonów - wystarcza na 5 lat codziennej pracy
  6. nowoczesne wzornictwo - dobrze komponuje się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych
  7. niewielka, mała i poręczna - szczególnie lubiana przez kobiety

 

ELZAB K10. Przełom w fiskalnych
Pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym.

W czasach wszechobecnej specjalizacji urządzenie doskonale wpisuje się w potrzeby odbiorców ceniących ciekawe wzornictwo, a przy tym szukających urządzenia pracującego niezawodnie przez lata, w różnych warunkach eksploatacji.

Premiera roku!
Nowe narzędzie dla małego biznesu
Panel dotykowy TFT reaguje bardzo szybko i precyzyjnie. Dotykowa klawiatura przynosi intuicyjne rozwiązania znane z telefonów komórkowych i prostotę obsługi.

Rezygnacja z klawiatury mechanicznej pozwoliła na zaoszczędzenie cennego miejsca. Ilość i wielkość wyświetlanych klawiszy zmienia się kontekstowo, a kasę można wygodnie obsługiwać nawet w zimowych rękawicach. Osoby mające wcześniej kontakt z kasami fiskalnymi rozpoczynają pracę na K10 bez używania instrukcji obsługi.

Uniwersalna i nowoczesna
Kasa dedykowana jest zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.

Przyciąga wyglądem, oswaja dotykiem, zaskakuje jakością komponentów, zachwyca solidnością konstrukcji i nowymi rozwiązaniami komunikacji z użytkownikiem. Elektroniczna kopia paragonów na karcie pamięci wystarcza na 5 lat pracy, obniża koszty zakupu papieru, wspierając idee proekologiczne.

Mobilna znaczy przenośna
Wyoblone kształty, brak wystających elementów i obudowa wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne (uderzenia, obciążenia, zarysowania) to nie jedyne atuty mobilnej kasy.

Odpinana smycz pomaga przy przenoszeniu jej w terenie, ale również pozwala zabezpieczyć urządzenie przed kradzieżą. Kasa może pracować w każdej pozycji.

Wytrzymała
Wytrzymały akumulator pozwala na wystawienie do 4200 paragonów, a w razie potrzeby można go łatwo odłączyć i wymienić na inny.

Stopień naładowania akumulatora można kontrolować na pasku stanu kasy. Możliwe jest zasilanie bezpośrednio z instalacji samochodowej 12 V.

Odporna
K10 pozytywnie przeszła testy w trudnych warunkach: w komorze klimatycznej przy temperaturze -15° C, po zalaniu klawiatury wodą, w długotrwałych testach uderzeń tipsowymi i żelowymi paznokciami.

Przyjemność użytkowania
Dwukomponentowa obudowa - wewnątrz z twardego ABS, na zewnątrz z miękkiego elastomeru - ułatwia trzymanie kasy w ręku.

Antypoślizgowa podstawa zapobiega przesuwaniu się urządzenia na blacie, ułatwia obsługę i odrywanie papieru jedną ręką. Znak rozpoznawczy kasy K10 czyli panel wyświetlacza jest idealnym rozwiązaniem w warunkach słabego oświetlenia (lub jego braku), pozostaje czytelny również w warunkach ostrego nasłonecznienia.

Wzornictwo i ergonomia
Wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz dostępność kilku opcji kolorystycznych obudowy sprawiają, że K10 sprawdza się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych.

Przemyślany design dobrze komponuje się z otoczeniem salonu fryzjerskiego, gabinetu lekarza weterynarii czy kancelarii prawnej.

Dodatkowe moduły ? jeszcze więcej możliwości!
Do kasy będą oferowane dodatkowe moduły komunikacji bezprzewodowej w standardach WiFi, Bluetooth, GSM.

Dane techniczne:

Ilość PLU: 3000
Drukarka: termiczna
Papier: 1 x 57mm/18m
Wyświetlacze:

- Operatora: TFT, 4,3?, kolorowy, dotykowy

- Klienta: LCD, 2x16 znaków

Klawisze bezpośredniej sprzedaży: do 15
Urządzenia współpracujące: komputer, szuflada, czytnik (bluetooth)
Wymiary: 190x95x70 [mm]
Waga: 0,65kg 

Nasi partnerzy