Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1 Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1

 

1250G VOYAGER

Voyager 1250g to ręczny, jednoliniowy skaner laserowy, stworzony na platformie czytników serii Voyager (jednej z najlepiej rozpoznawalnych linii skanerów na świecie). Wyposażony w multi-interfejs (możliwość wymiennego użycia interfejsów KW/USB/RS232 poprzez wymianę kabla).


 

Voyager 1250g dzięki nowemu układowi skanującemu, świetnie radzi sobie z odczytem  kodów jednowymiarowych (w tym GS1 DataBar), dużych kodów logistycznych, a także złej jakości i uszkodzonych.

Zaprojektowany z myślą o pracy w warunkach intensywnego użytkowania. Duży zasięg odczytu (nawet do 44 cm) oraz uchwyt pistoletowy zapewniają komfort pracy oraz dużą wydajność skanowania. Te dwie cechy,  dają możliwość odczytu kodów kreskowych z towarów w trudno dostępnych miejscach (np. w dolnej części wózka), czy łatwej inwentaryzacji towaru znajdującego się na wysokich pólkach.

Skaner Voyager 1250g może być używany jako ręczny lub stacjonarny z wykorzystaniem podstawki (po umieszczeniu czytnika na podstawce, następuje przejście w automatyczny tryb pracy). Funkcja ta jest sczególnie przydatna na stanowiskach kasowych.

Dedykowany do placówek handlowych, biur, hurtowni, magazynów oraz pracy w lekkich warunkach przemysłowych.

Dane techniczne:

Rodzaj Laserowy, jednoliniowy
Typ Ręczny
Dostępne interfejsy USB, RS232, PS/2
Waga 133g
Szybkość odczytu 100skan/sek
Odległość odczytu 0-44cm
 

Nasi partnerzy