Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1 Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1

MS2422 STRATOS

Ladowy czytnik wieloliniowy z serii STRATOS dedykowany jest do montażu w ladach boksów kasowych, szczególnie przydatny w hipermarketach i dużych sklepach gdzie istotny jest szybki odczyt kodu niezależnie od orientacji - posiada dwa szybkie skanery laserowe, pracujące w niezależnych płaszczyznach.

Honeywell MS2422 Stratos

 

STRATOS to pięcio-stronny, bi-optyczny czytnik ladowy firmy Honeywell z możliwością integracji wagi i wyboru twardości szkła ochronnego (zwykłe, utwardzone, szafirowe). W znacznym stopniu zwiększa przepustowość punktu kasowego o dużym i bardzo dużym natężeniu ruchu. Dzięki wewnętrznemu oprogramowaniu dekodującemu "StratosSPHERE" minimalizuje konieczność orientacji kodu - praktycznie wystarczy przesunąć przedmiot w polu widzenia skanera, uważając tylko by nie zasłonić kodu własną dłonią. Posiada niespotykaną zdolność odczytu kodów słabej jakości, uszkodzonych a nawet rozdartych. Zastosowane w nim technologie niezależnych płaszczyzn odczytu oraz modularna konstrukcja zapewniają wyjątkową łatwość instalacji.

Wyposażony w cyfrowy wskaźnik "StratosSCOPE" informujący na bieżąco o aktualnym stanie czytnika oraz antenę dezaktywującą zabezpieczenia EAS wpływa na obniżenie kosztów utrzymania oraz pozwala na szybką reakcję serwisową i zachowanie ciągłości pracy. Dzięki tym właściwościom zapewnia bardzo szybki zwrot inwestycji.

Dane techniczne:

Rodzaj Laserowy, wieloliniowy
Typ Ladowy
Dostępne interfejsy RS232
Waga 7000g
Szybkość odczytu 5400skan/sek
Odległość odczytu 0-15cm horyzontalnie, 0-21cm wertykalnie
 

Nasi partnerzy